O portalu Me-Yoo

Portal randkowy Me-Yoo.PL to nowoczesny serwis internetowy tworzący przyjazne środowisko do zawierania znajomości on-line.

 

Portale randkowe stają się coraz bardziej popularne. Nie dziwi już nikogo, że szukamy drugiej połówki przez Internet. Pamiętając o zagrożeniach związanych z poznawaniem nowych ludzi, decydujemy się na zwiększenie potencjalnej szansy na wygraną. W "realu" trudno dokonywać tak dużej selekcji. Zwykle nasze szanse znalezienia partnera ograniczają się do kolegów-koleżanek w pracy, znajomych naszych przyjaciół i rekomendacji rodziny. Internet pozwala rozłożyć naszą sieć szeroko i patrzeć, jaka rybka w nią wpadnie.

 

Teoretycznie większe szanse jakie stwarza Internet niwelowane są jednak przez jakość doboru. Nie istnieje jeden, wspaniały, unikalny sposób na znalezienie tej jedynej lub tego wymarzonego.

 

Dlatego zdecydowaliśmy się uzupełnić standardowe metody doboru partnera o mechanizmy, które mają pomóc znaleźć drugą połówkę. Pomysł polega na tym aby osoby, które poznają się za pośrednictwem naszego portalu mogły stopniowo poszerzać informacje o partnerze podczas randek "w ciemno", rozmów na czacie, później w trakcie zabawy używając gier on-line, widząc się wzajemnie na wideo-czacie i obserwując swoje zachowania i nawyki. Wszystko to ma służyć poznawaniu się i rozrywce.

 

Pierwszym krokiem nowego użytkownika powinno być zaproszenie do grona przyjaciół osób, z którymi chce kontynuować dalszą znajomość. Dobór tych osób użytkownicy dokonują poprzez mechanizmy szukania profili spełniających określone kryteria, przegląd profili, kontakt poprzez wysyłanie wiadomości, prezentów i udział w randkach "w ciemno".

 

Drugim krokiem jest komunikacja i zabawa z osobami, które zaakceptowały wzajemnie zaproszenie dołączenia do przyjaciół. Użytkownicy z grona przyjaciół mogą nawiązywać kontakty poprzez "Czat", rozmowy Video, gry we dwoje oraz mechanizmy wymienione w kroku pierwszym.

 

Bez względu na to, co o tym teraz myślicie, to bujna wyobraźnia partnera, umiejętność kreowania rozmowy miłej atmosfery, bycia dowcipnym stanowią wskaźnik równie ważny jak to, czy nasz partner/partnerka chodzi do teatru, lubi czytać książki czy to, jaki wykonuje zawód.

 

Starożytni rzymianie twierdzili, że nic nie zabija związku tak skutecznie jak nuda. Nuda potrafi pojawić się znikąd choć zwyczajowo lubi przesiadywać w naszej sypialni. Mamy jednak nadzieję, że nasz serwis "Me-Yoo.pl" wyeliminuje zagrożenie skażenia nudą z naszego życia. Kultura, wzajemny szacunek, otwarte umysły na przyjemności i intelektualne doznania - to słowa klucze, które będą determinowały nasz zespół "Me-Yoo.pl" w tym, aby w Waszym życiu ciągle tliła się iskierka namiętności i aby zawsze się chciało.